Dette er resultater fra Copenhagen Invitational 2019. Se de siste resultatene fra Copenhagen Invitational 2022 her.

U14 Woman

Group I

    Lag # V T +/-   P  
Regler for rekkefølge på tabellen:
  1. Poeng
  2. Poeng (innbyrdes)
  3. Målforskjell (innbyrdes)
  4. Scorede mål (innbyrdes)
  5. Målforskjell
  6. Scorede mål
1. La Roche Vendée 5 5 0 439 - 207 (232) 10
2. BC Star - Estonia 5 4 1 336 - 210 (126) 8
3. Södertälje BBK 5 3 2 310 - 190 (120) 6
4. Åbyhøj IF 5 2 3 234 - 283 (-49) 4
5. Bjärred 305 5 1 4 249 - 268 (-19) 2
6. Lancashire Spinners 5 0 5 79 - 489 (-410) 0
V = Vunnet, T = Tap,
# = Spilte kamper, +/- = Mål, P = Poeng


Kamper

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
21060601 fre. 21/06 11:00 fre. 21/06 Farum Arena 3 U14W Group I La Roche Vendée 118 - 11 Lancashire Spinners  
21060201 fre. 21/06 11:30 fre. 21/06 Søndersøhallen 1 U14W Group I Åbyhøj IF 24 - 45 Södertälje BBK  
21060401 fre. 21/06 11:30 fre. 21/06 Søndersøhallen 2 U14W Group I Bjärred 305 30 - 59 BC Star - Estonia  
21060202 fre. 21/06 17:30 fre. 21/06 Søndersøhallen 1 U14W Group I Södertälje BBK 117 - 5 Lancashire Spinners  
21060402 fre. 21/06 17:30 fre. 21/06 Søndersøhallen 2 U14W Group I BC Star - Estonia 68 - 40 Åbyhøj IF  
21060105 fre. 21/06 19:00 fre. 21/06 Farum Arena 1 U14W Group I La Roche Vendée 77 - 39 Bjärred 305  
22060501 lør. 22/06 11:00 lør. 22/06 Farum Arena 2 U14W Group I La Roche Vendée 68 - 51 Södertälje BBK  
22060201 lør. 22/06 11:30 lør. 22/06 Søndersøhallen 1 U14W Group I Lancashire Spinners 22 - 79 BC Star - Estonia  
22060401 lør. 22/06 11:30 lør. 22/06 Søndersøhallen 2 U14W Group I Bjärred 305 52 - 54 Åbyhøj IF  
22060604 lør. 22/06 17:00 lør. 22/06 Farum Arena 3 U14W Group I Lancashire Spinners 17 - 79 Åbyhøj IF  
22060402 lør. 22/06 17:30 lør. 22/06 Søndersøhallen 2 U14W Group I BC Star - Estonia 69 - 75 La Roche Vendée  
22060305 lør. 22/06 19:00 lør. 22/06 Birkerød Idrætscenter 1 U14W Group I Södertälje BBK 54 - 32 Bjärred 305  
23060100 søn. 23/06 09:00 søn. 23/06 Farum Arena 1 U14W Group I Södertälje BBK 43 - 61 BC Star - Estonia  
23060500 søn. 23/06 09:00 søn. 23/06 Farum Arena 2 U14W Group I Åbyhøj IF 37 - 101 La Roche Vendée  
23060600 søn. 23/06 09:00 søn. 23/06 Farum Arena 3 U14W Group I Bjärred 305 96 - 24 Lancashire Spinners