Dette er resultater fra Copenhagen Invitational 2019. Se de siste resultatene fra Copenhagen Invitational 2022 her.

Statistikk

Matchstatistikk

Kamper/Stadie


Kamper/Dag

Kamper/Klass

Some numbers

Antal matcher 95
Ferdigspilte 95
Igjen å spille 0
Walk over (WO) 0
Efter straffläggning 0
Hemmavinster 44
Bortavinster 51
Oavgjorda 0

Top 20 kamper med flest mål

Se dommer
  Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
søn. 23/06 15:45 søn. 23/06 Farum Arena 2 U15M Playoff 1-4 Scotland U16 96 - 89 England 1  
søn. 23/06 11:15 søn. 23/06 Farum Arena 3 U15M Playoff 5-8 Iceland Blue 77 - 75 Team Skåne  
lør. 22/06 11:00 lør. 22/06 Farum Arena 3 U15M Plj C Kenya 89 - 60 Team Skåne  
lør. 22/06 17:00 lør. 22/06 Farum Arena 2 U15M Playoff 1-4 Kenya 91 - 58 Scotland U16  
lør. 22/06 17:30 lør. 22/06 Søndersøhallen 2 U14W Group I BC Star - Estonia 69 - 75 La Roche Vendée  
fre. 21/06 19:00 fre. 21/06 Farum Arena 3 U15W Group E England 2 46 - 94 Sweden All Stars  
søn. 23/06 09:30 søn. 23/06 Søndersøhallen 2 U15W Playoff 9-12 England 2 57 - 83 Iceland Blue  
søn. 23/06 09:00 søn. 23/06 Farum Arena 2 U14W Group I Åbyhøj IF 37 - 101 La Roche Vendée  
søn. 23/06 13:30 søn. 23/06 Farum Arena 1 U15W Playoff 1-4 Sweden All Stars 55 - 82 Csata DSE  
lør. 22/06 09:30 lør. 22/06 Søndersøhallen 2 U14M Group H Ullern IF 67 - 68 Luxembourg  
søn. 23/06 11:15 søn. 23/06 Farum Arena 1 U14M Playoff 1-4 Falcon 2005 62 - 72 Niedersachsen BBV  
søn. 23/06 15:45 søn. 23/06 Farum Arena 1 U15M Playoff 1-4 Kenya 56 - 77 Topsportschool VBL  
fre. 21/06 17:00 fre. 21/06 Birkerød Idrætscenter 2 U15M Plj B Iceland White 50 - 83 Topsportschool VBL  
lør. 22/06 09:00 lør. 22/06 Birkerød Idrætscenter 1 U15M Plj A Denmark Black 61 - 70 Iceland Blue  
søn. 23/06 11:30 søn. 23/06 Søndersøhallen 2 U15M Playoff 9-12 Iceland White 70 - 61 Denmark Red  
lør. 22/06 15:00 lør. 22/06 Birkerød Idrætscenter 2 U14M Playoff 5-8 Academie Limburg 55 - 75 Ullern IF  
søn. 23/06 13:30 søn. 23/06 Farum Arena 2 U15W Playoff 1-4 Denmark White 64 - 66 England 1  
fre. 21/06 17:00 fre. 21/06 Farum Arena 1 U15M Plj B Denmark Red 51 - 78 Scotland U16  
fre. 21/06 11:00 fre. 21/06 Farum Arena 1 U15M Plj C Kenya 85 - 44 England 2  
fre. 21/06 11:00 fre. 21/06 Farum Arena 3 U14W Group I La Roche Vendée 118 - 11 Lancashire Spinners